Şirket Geçmişi

Fabrikamızın detaylı bilgilerine bu bölümden ulaşabilir, daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Ev, iş yeri, ofis gibi yaşam alanlarında en sık kullanılmakta olan eşyaların başında şüphesiz ki koltuklar gelmektedir. Yaşam alanlarının dinlenmek için kullanılan en önemli eşyası olan koltuklar ne kadar temiz bakılırsa bakılsın ne yazık ki kullanıldığı hızla kirlenmektedir. Kirli koltuklar hijyenik bir görüntü vermemesinin yanı sıra, zaman içinde içine hapsettiği toz, mayt, bakteri ve deri parçaları kişilerin genel sağlık durumu üzerinde de olumsuz etkiler oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle hijyenik bir yaşam alanı oluşturmak ve hastalık, alerji öksürük gibi oluşumların meydana gelmesini engellemek isteyen kişiler düzenli aralıklarla ve mutlaka Maltepe koltuk yıkama firmamız gibi profesyoneller tarafından koltuklarını temizletmelidir.

Hijyenik Bir Yaşam Alanına Sahip Olmak İçin Doğru Adres, Maltepe Koltuk Yıkama
Kişiler günlük ya da büyük temizliklerde koltuklarını süpürüp, silse de bu işlemler hem kirlerin daha derin katmanlara inmesine neden olmakta hem de derinlemesine bir temizlik yapılmasına olanak tanımamaktadır. Koltuk silme işlemi yapılırken zararlı tüm bakteri ve kirlerin koltuğa tamamen işlemesine neden olduğu düşünüldüğünde, profesyonel koltuk yıkama işlemleri, daha sağlıklı ve başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Tamda bu bağlamda koltuklarda oluşan kir, leke, koku ve zararlı görünmeyen bakterilerden kurtulmak adına 2007 yılından bu yana en kaliteli koltuk yıkama hizmetini veren Maltepe Halı Yıkama firmamız, koltuklarda bulunan en zorlu lekelerin bile üstesinden gelerek eski temizliğine kavuşmasını sağlamaktadır.

Yıkama işlemi sırasında organik temizleme malzemeleri ve son teknoloji yıkama makineleri kullanan firmamız, alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşları ile çalışmaktadır. Firmamızın temizlik sırasında kullanmış olduğu cihazlar, solüsyonlar ve deterjanlar koltuklara zarar vermeyecek ve deforme olmasını engelleyecek içeriklere sahiptir. İstenmeyen kir, leke ve koku oluşumlarından son derece etkili bir şekilde kurtulmanız için profesyonel destek sunan Maltepe koltuk yıkama fabrikası, temizleme işlemlerini yaparken son derece titiz ve özenli davranarak her türlü zarara karşı önlem almaktadır. Müşterilerinin memnun olması en büyük hedefi olan firmamız, koltuk yıkama hizmetini en uygun fiyatlar eşliğinde sunmaktadır. Sektörde adından sıklıkla söz ettiren ve iki bin yedi yılından buyana büyük emekler vererek bu günlere gelen firmamızın bütün hizmetleri hakkında bilgi almak ve fiyat tarifelerini, öğrenmek için bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Koltuk Yıkama Hizmet Bedeli
Üzerinde en fazla vakit geçirilen ve evlerin en fazla kullanılan eşyalarından biri olan koltuklar, sağlıklı bir yaşam alanına sahip olabilmek adına düzenli aralıklar ile temizletilmelidir. Kişilerin bireysel olarak yaptıkları temizlik işlemleri bazı durumlarda yeterli kalmamakta ve bireysel hamleler koltukların deforme olmasına sebebiyet vermektedir. Koltuklarının kullanım ömrünü uzatmak isteyen bilinçli kullanıcılar her zaman bu gibi aşamalarda, profesyonel kişilerden destek almalıdır. Ayrıca koltuk temizleme işlemlerinde profesyonel destek alınması, daha detaylı ve derinlemesine bir temizlik yapılmasını sağlamaktadır.
Maltepe Uygun Fiyatlı Koltuk Yıkama firması olarak koltuk yıkama fiyatlarını her zaman müşterilerimizi memnun edecek seviyede tutmaya büyük bir özen gösteriyoruz. En uygun fiyatlar eşliğinde en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız, ücretlendirme yaparken bazı önemli kriterli baz almaktadır. Yıkanacak koltukların kumaş yapısı, genel özellikleri, boyutları, şekli, kir ya da leke yoğunluğu koltuk yıkama fiyatlarının belirlenmesinde baz alınan en önemli faktörlerin başında yer almaktadır. Ayrıca hizmet verilen bölge, koltukların yıkanacağı dönem ve firmanın yoğunluğu da hizmet bedelinin değişmesine sebep olmaktadır. Sizlerde koltuklarınız birikmiş kir, toz ve leke gibi oluşumlardan en etkili şekilde kurtulmak istiyorsanız, İstanbul'un birçok bölgesine hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek, kaliteli ve uygun fiyatlı yıkama hizmeti alabilirsiniz.

Çalışırken Fotoğraflarımız

Online siparişten indirim şansını kaçırmayın!

Online olarak iletişime geçen müşterilerimize özel indirimlerimiz mevcut. Yapmanız gereken sadece telefon numarası ve isim girmek!