Maltepe Koltuk Yıkama Hizmet Detaylarımız


Maltepe Koltuk Yıkama olarak koltuklarınız hangi aşamalardan geçerek temizleniyor?

Koltuk Yüzeyine Uygun Araçlar


Koltuklar birbirinden farklı modellerde ve kumaşlarda olmaktadır. Firmamız yıkama esnasında her koltuk yüzeyine uygun araçlar kullanmakta böylece koltuklarınızda aşınma, yıpranma, ağarma olmamaktadır. Tüm kumaş tiplerini farklı bir işlemle temizleyen firmamız koltuklarınızı gerek fabrikada gerekse yerinde özenle yıkamaktadır. Hassas kumaşlar için hassas ürünler kullanan donanımlı ekibimiz koltuğunuza zarar vermeden yıkama işlemini tamamlamaktadır.

Yüksek Kalite Malzeme Kullanımı


Firmamız bünyesinde gerçekleştirilen tüm halı ve koltuk yıkama işlemlerinde yüksek kalite malzeme kullanımı yapılmaktadır. Her ürünün kumaşına göre temizleyici ve yıkama yöntemi kullanan firmamız, halı ve koltuklarınızı yıpratmadan temizlemektedir. Kimyasal içermeyen tamamen bitkisel ürünlerle yüksek temizlik sağlayan firmamız sayesinde halıda oynayan çocuklarınız için telaş etmenize gerek kalmayacak. Tamamen temizlenen ve durulanarak temizlik ürününden arınan koltuklarınız kısa sürede teslim edilmektedir.

Lekelere Özel Çözüm


Koltuk yüzeylerinde oluşan lekeleri çıkarmak oldukça zor. Her leke için ayrı ayrı yollar denemek ise oldukça maliyetli. Haliyle koltuk yüzeylerinde oluşan lekelere özel çözüm için profesyonel bir yardım gerekiyor. Firmamızın lekelere özel çözümleri sayesinde lekelerden eser kalmıyor. Her leke için farklı bir ürün kullanan firmamız ürünlerinizi yıpratmadan kolayca lekeleri yok ediyor.

Diğer Hizmetlerimiz

İstanbul'un Maltepe bölgesinde firmamız sadece Koltuk yıkama hizmeti vermiyor! Bir çok hizmeti beraberinde getiren fabrikamız hizmette sınır tanımamaya devam ediyor!

Maltepe Halı Yıkama

Halılar evlerin en önemli ve temiz görünmelerini sağlayan parçalardır. Çeşit çeşit ve desen desen halılar, temizlendiğinde evler ışıldamakta ve son derece hijyenik bir hal almaktadır. İki bin yedi yılından bu yana Maltepe halı yıkama firması olarak hizmet veren kurumumuz, evlerinizin en önemli parçası olan halıları kapınızdan almakta ve detaylı temizleme işlemlerini yaptıktan sonra yine kapınıza teslim etmektedir. Kurulduğu günden itibaren en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar eşliğinde sunmaya özen gösteren firmamız, sektörde yapılan yenilikleri her zaman yakından takip etmekte ve geliştirilmekte olan tüm yeni temizleme ekipmanlarını edinmek için büyük bir çaba sarf etmektedir. Firmamız, temizlenecek halıların yıkama işlemi sırasında zarar görmemesi adına son derece gelişmiş ekipmanlar kullanmaktadır.

Maltepe Koltuk Yıkama

Koltuklar kişilerin evlerinde dinlendiği, uzandığı, uyuduğu, en derin muhabbetlere daldığı son derece önemli ve en sık kullanılan eşyalar arasında yer almaktadır. Bu denli önemli olan ve sık kullanılan koltuklar, aynı hızla kirlenmekte, üzerinde leke, bakteri ve toz gibi oluşumların meydana gelmesine neden olmaktadır. Kişiler koltukların temizlenmesi ve yaşam alanlarının temiz gözükmesi adına birçok yöntem uygulasa da en verimli sonuçlar koltuk yıkama hizmeti sayesinde alınmaktadır. Maltepe koltuk yıkama firmamız, geçmişten bugüne profesyonel, kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet vermektedir. Özel vakum başlıklı makineler, koltuk kumaşlarına göre belirlenen özel solüsyonlar ve deterjanlar ile temizleme işlemleri yapan firmamız, en kısa sürede tertemiz koltuklara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Maltepe Yatak Yıkama

Yaşamımızın büyük bir kısmını uyuyarak geçirdiğimiz göz önüne alındığında kullandığımız yatağın rahat ve konforlu olmasının yanı sıra temiz olması gerektiğini de bilmemiz gerekmektedir. Uyku esnasında kişilerin üzerinden dökülen saç, deri, tüy, toz ve diğer zararlı bakteriler yatakların ciddi bir şekilde kirlenmesine ve hatta kişilerin sağlık durumunun etkilenmesine bile yol açabilmektedir. Bu gibi birçok neden doğrultusunda yatakların düzenli aralıklar ile temizlenmesi gerektiği bilinmeli ve bu duruma büyük bir özen gösterilmelidir. Maltepe yatak yıkama firmamız, senelerdir en kaliteli ve hijyenik şekilde yatak temizleme hizmeti vermektedir. Özel buhar cihazlarımız ve kullandığımız solüsyonlar yataklar üzerinden oluşmuş, insan ya da kimyasal kaynaklı lekelerin oldukça kısa bir süre içinde ortadan kaybolmasını ve tertemiz yataklara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Maltepe Araç Koltuk Yıkama

Maltepe Araç Koltuk yıkama olarak, profesyonel bir ekip, doğal ürünler, son teknoloji ve doğru ekipmanlar ile araç koltuğu yıkama hizmeti verirken sadece koltuklarınızı değil, tavan da dahil olmak üzere tüm kumaş zeminlerin temizliğini yapmaktadır. Sadece araç koltuk yıkama hizmeti değil, halı yatak, yorgan, battaniye ve koltuk yıkama hizmeti de veren firmamız, her hizmetinde Sağlık bakanlığı tarafında onaylı temizlik malzemeleri ve son teknoloji cihazlar kullanarak yüzde yüz hijyen sağlamaktadır. Firmamız araç koltuk yıkama ücretlerini belirlerken bazı etkenleri göz önüne almaktadır. Bu etkenler arasında en önemli olanı koltukların boyutu ve koltukların sayısıdır. Ayrıca araçların boyutunun büyümesi de koltuk yıkama fiyatlarının artmasına neden olmaktadır.

Maltepe Battaniye Yıkama

Maltepe Battaniye Yıkama olarak iki bin on yedi yılından itibaren, hizmet kalitemizi arttırarak İstanbul'un birçok semtine koltuk, halı, yorgan, oto koltuğu ve yatak yıkama gibi çeşitli hizmetler vermektedir. Özellikle kış aylarında vücudumuzun ve yüzümüzün en sık temas halinde bulunduğu yorganların, hijyeni son derece büyük bir önem arz etmektedir. Evlerde bireysel yöntemler kullanılarak yapılan yıkama işlemleri yeterli hijyenin sağlanmasına olanak sunmamaktadır. Firmamız, temizleyecek battaniyeleri kapınızdan almakta ve kirlerinin kabarması için yüz elli litrelik su içinde yirmi dakika boyunca deterjansız yıkama işlemi yapmaktadır. Battaniyenin türünü belirleyen firmamız, daha sonra özel solüsyonlar ve uygun sıcaklık ayarı ile asıl yıkama işlemini yapmaktadır. Son olarak kapalı alanlarda battaniyelerin kurumasını bekleyen elemanlarımız, battaniyeleri paketleyerek evlerinize teslim edilmesini sağlamaktadır.

Maltepe Yorgan Yıkama

Kış aylarında her an ısınmamızı sağlayan yorganlar, düzenli olarak yıkanmalı ya da temizlenmelidir. Yüzümüz ve vücudumuz ile en fazla temas halinde olan yorganlar, bireysel yollarla temizlenebileceği gibi profesyonel kişiler tarafından da temizlenebilmektedir. Bireysel yöntemler ile yapılacak temizleme işlemleri kuruma evresi de göz önüne alındığında yeterli hijyenin sağlanamamasına neden olmaktadır. Özel kurutma odaları, özel solüsyonlar ve son teknoloji endüstriyel makineler ile Maltepe yorgan yıkama hizmeti veren firmamız, yorganların en hijyenik haline kavuşması adına iki bin yedi yılından buyana profesyonel bit şekilde yıkama ve temizleme hizmeti vermektedir. Yıkanacak yorganları kapınızdan alacak olan firmamız, temizleme ve kurutma işlemlerini tamamladıktan hemen sonra, yorganları büyük bir titizlik ile paketleyerek sizlere teslim etmektedir.

Online siparişten indirim şansını kaçırmayın!

Online olarak iletişime geçen müşterilerimize özel indirimlerimiz mevcut. Yapmanız gereken sadece telefon numarası ve isim girmek!